Marsel nakliyat hakkımızda.

İnternational Movers

Fransa'da kurulan MARSEL ilk çalışma alanı olarak evden eve nakliye sektöründe hizmet vermekteydi, gelişen ve global alanda da hizmet vermeye başlayan Marsel günümüzde Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok yerine yurt içi ve uluslararası alanda da lojistik ve genel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Marsel' in sahip olduğunu geniş ve modern taşıma araçları kara,hava ve gerek deniz yolu olmak üzere dünyanın her yerine eşyanızı sigortalı ve hızlı bir şekilde gönderme kabiliyetine sahiptir.

Marsel Türkiye

Fransız kökenli bir şirket olan Marsel,global bir özelik kazanınca Avrupa ve yine dünyanın her yerindeki lojistik ağını yaymayı başardı,2001 yıllında Türkiye'de hizmet vermeye başlayınca çok kısa bir süre içerisinde Türkiye Uluslararası Evden Eve Nakliyat ve ürün taşımacılık konusunda lider firma olmayı başardı,günümüzde yurt içi ve yurt dışı eşya taşımacılık konusunda en çok tercih edilen şirkettir.

Türkiye Marsel Anahtar Ekibini Tanıyın

Marsel'in Türkiye'deki ana ekibi... Marsel kadrosunun ana konumundaki kişiler çoğunlukla genç beyinlerden oluşmaktadır ve yine firmanın ana prensibi %100 müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

marsel--nakliyat-seo

Oktay Ayırkan

Yazılım & CEO

Marsel İnternational Movers Turkey genel yazılım,CEO ve wepmasters uzmanı. Bu konu ile ilgili istek,şikayet ve genel sorular için arayabilirsiniz.

0533 120 56 88

marsel-nakliyat-başkan

Uğur Yazıcı

Lojistik direktörü

Marsel Global taşımacılık hizmetlerindeki yurt içi ve yurt dışı  genel lojistik ve dağıtım  sorumlusu.

marsel-nakliyat-maliişler

Furkan Taştekin

Finans müdürü

2016-2017 Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat firmasının finansman ve mali işler sorumlusu.

SIK SORULAN SORULAR...

Uluslararası evden eve nakliyat hakkında en çok sorulan soruları öğrenmek ve yine uluslar arası taşımacılıkta fiyat ücretleri nasıl belirlenir,uluslararası nakliye nasıl yapılıyor gibi sorular hakkında bilgi edinmek için sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.