Marsel Türkiye.

MARSEL TÜRKİYE

Fransız kökenli bir şirket olan Marsel,global bir özelik kazanınca Avrupa ve yine dünyanın her yerindeki lojistik ağını yaymayı başardı,2001 yıllında Türkiye'de hizmet vermeye başlayınca çok kısa bir süre içerisinde Türkiye Uluslararası Evden Eve Nakliyat ve ürün taşımacılık konusunda lider firma olmayı başardı,günümüzde yurt içi ve yurt dışı eşya taşımacılık konusunda en çok tercih edilen şirkettir.

ULUSLARARASI TAŞIMACILAR

Fransa'da kurulan MARSEL ilk çalışma alanı olarak evden eve nakliye sektöründe hizmet vermekteydi, gelişen ve global alanda da hizmet vermeye başlayan Marsel günümüzde Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok yerine yurt içi ve uluslararası alanda da lojistik ve genel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Marsel' in sahip olduğunu geniş ve modern taşıma araçları kara,hava ve gerek deniz yolu olmak üzere dünyanın her yerine eşyanızı sigortalı ve hızlı bir şekilde gönderme kabiliyetine sahiptir.

Marsel uluslararası taşımacılık hakkımızda.
SIK SORULAN SORULAR...

Uluslararası evden eve nakliyat hakkında en çok sorulan soruları öğrenmek ve yine uluslar arası taşımacılıkta fiyat ücretleri nasıl belirlenir,uluslararası nakliye nasıl yapılıyor gibi sorular hakkında bilgi edinmek için sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.