Kara Taşımacılık

Türkiye merkez baz alınarak Avrupa devletleri ,Gürcistan,Rusya,İran,Arap emirlikleri ve Çin güzergahına kadar seferlerimiz bulunmaktadır.

Deniz Taşımacılık

Türkiye'den Avrupa liman devletlerine ve pasifik ülkeleri olan  olan Çin,Güney Kore ve Japonya belirli periyotlar ve tarihlerde seferlerimiz bulunmaktadır.

Hava Taşımacılık

Marsel Türkiye merkezli olan hava seferleri sadece Almanya,İngiltere,Fransa ve Norveç'e yapılmaktadır,yine bu seferler beli gün ve periyotlarda dır.

marsel-uluslararasi-evden-eve-nakliyat-nakliyat

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanın

Marsel evinizi taşımadan önce evinize göndermiş olduğu ekspertiz servisi ile tüm eşyanız hakkında detaylı bir araştırma yapar ve bu araştırma sonucu eşyanızın taşınma sırasında nasıl bir yol izlenileceği belirlenir yine buna göre size en uygun fiyat teklifleri sunar,ayrıca anlaşma durumunda gerekli sözleşmeler ve eşyanın sigortalanma işlemleri ekspertiz servisimiz tarafından sağlanmaktadır.

Dünyanın her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşının

Marsel Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe eşyanızı dünyanın her yerine en hızlı şekilde, her türlü taşıma yolu ile eşyalarınızın taşınma işlemlerini yerine getirmektedir ve tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde paketleme,ambalajlama ve eşya sigortası hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Marsel nakliyat hizmetler.

Hizmetlerimizi görün...

Yaptığımız çalışmalar ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetleri daha detaylı görsel bir şeklide görmek isterseniz dileğinizce galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.