Türkiye’den İtalya Ev Taşıma

Türkiye’den İtalya Evden Evden Nakliyat

Avrupa ülkeleri arasında en seçkin ülkelerden biri olan İtalya günümüzden ülkemiz ile yıldan binlerce insan farklı sebeplerden ötürü taşınma ve yine eşya gönderme gibi faaliyetlerin gerçekleştiği bir ülke konumuna sahip, bu özelliğinden ötürü lojistik ve İtalya ile kara yolu taşımacılığı gelişmiştir, gerek ev taşıma olusun gerek sadece eşya taşımacılığı olsun çok uygun fiyat aralıklarında eşyanızı Marsel İnternational Movers ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, ev eşyalarınızı ve her türlü niteliğe sahip malzemelerinizi kurumsal ve güvenilir yöntemler ile Marsel taşımaktadır.

Türkiye’den İtalya Ev Taşıma 

Yurt dışına taşınana çoğu insanın kafasında bu konu ile ilgili oluşan soru şudur; acaba ev eşyalarımı da götürmeli miyim gibi sorular oluşur çünkü eşyanın piyasa değeri ile taşınma maliyetinin üstünde olup olmayacağı gibi bir belirsizlik oluşmaktadır, şuna açıklık getirmek isterim, uluslararası evden eve nakliyat piyasasında zati eşya taşımacılığı yüksek oranda vergi alınmaz yani eşyanın gümrük işlemlerinde eşyanın piyasa değerine göre bir gümrük vergisi kesilmez, yani yurt dışına taşınıyorum diye eşyanızı arkanızda bırakmanıza gerek yok, taşınma maliyetiniz ile eşyanızın değerinin çok üstünde olmaz, bu sebepten ötürü eşyanızı arkanızda bırakmanıza gerek yoktur.

Marsel Avrupa’da kurulduğundan ötürü yine hizmet anlayışı Avrupa şirket profilinde olup bu prensiplerden yola çıkarak hizmet sunmaktadır, uluslararası zati eşya taşımacılığı için tüm belgelere ve donanımlara sahiptir, sizde güvenle eşyalarınızı dünyanın neresine olursa olsun taşıtmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz, yurt dışına eşya taşıma zor bir iştir. Gümrük işlemleri,paketlenmesi,monta işlemleri, taşıma,aktarma ve yine bunun gibi bir sürü zorlu süreç bulunmaktadır ama bu bizim için iç zor değil çünkü yıllardan beri bu sektörde etkin bir şekilde faaliyete olduğumuzdan ötürü en iyi hizmeti nasıl vereceğimizi iyi biliyoruz.

Küresel çapta Türkiye bu konuda çok önemli bir konuma sahip olmakla beraber bir gerek batısında Avrupa gerek doğusunda eşsiz Asya coğrafyası olsun her türlü taşımacılığın merkez noktası olmaktadır, ekonomi sektöründe bu denli büyük lojistik ağına sahip olan Türkiye diğer ülkelere oranlar uluslararası nakliye bakımında daha uygun fiyat aralıklarında eşyanızı dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.

İtalya Eşya Gönderme

İtalya’ya eşya gönderme yöntemleri çok çeşitlidir ama bunlardan genelikle tercih edilen her zaman kara yolu olmuştur, çünkü kara yolu taşımacılığı diğer ulaşım ağlarına oranla daha ekonomik olup ve ülkemiz ile İtalya arasında ki uzaklığının fazla olmadığına göz önüne alınınca bu yol daha alternatif olduğu göz önüne alınmış olur, hava yolu ile taşıma hizmetlerimizde bulunmaktadır fakat bunlar sadece çok uzak ülkelere ve beli periyotlar çerçevesinde yapılmaktadır. Her hangi bir eşyanız veya ev eşyanız olsun İtalya göndermek istiyorsanız doğru adres kesinlikle biziz çünkü uluslararası eşya taşıma işlemlerinde, gerekli tüm resmi dokümanlar dahil olmak üzere tüm süreç boyunca bizim sorumluluğumuzda olup size zorlu gözüken yurt dışı eşya işlemlerini Marsel olarak tamamen biz üstleniyoruz.

Türkiye’den İtalya Evden Evden Nakliyat Fiyatları

Hemen hemen bu sektör içerisinde sabit bir fiyat bulunmaktadır çünkü beli bir gider ve gümrük işlem maliyetleri bulunmaktadır diğer firmalara oranla uçurum fiyat veren firmalara hemen güvenmeyin yoksa sonrasında başınız ağrıyabilir, biz yıllardan beri bu sektörde hizmet verdiğimizden ötürü bu gibi uyarıları müşterilerimize yapmayı kendimize sorumluluk haline getirdik.

Fiyat hesaplamaları yurt dışı nakliye sektöründe; eşyanın gideceği ülke, sigorta değeri, eşyanın m3 miktarı, eşyanın monta- de monta işlemleri, yükleme ve boşaltma gibi istenilen ek hizmetler fiyat hesaplamalarını etkilemektedir.

1, “Türkiye’den İtalya Ev Taşıma” hakkında görüş bildirdi

  1. Merhabalar Sayın yetkili, önümüzdeki ay İtalya Milan’a taşımacılık hizmeti almak istiyorum. Sürecin nasıl işlediği ve fiyat hesaplamasının nasıl yapıldığı konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir