Yurtdışına eşya göndermek

Yurtdışına eşya göndermek pahalı bir iştir ve bu fiyatları belirleyen bir sürü nicelik bulunmaktadır, bunlardan bazıları eşyanın gideceği ülkenin uzaklığı,hangi ülkeye gideceği, ne tür yolla gideceği, eşyanın istenilen teslim süresi, eşyanın cinsi,ağırlığı ve hacmi gibi faktörler fiyat hesaplanırken dikkat edilir, özellikle bilindik kargo şirketleri bu niceliklere dikkat ederek çok uçuk fiyatlar size çıkartabilir ama uluslararası eşya taşıma sektöründe daha uygun fiyat aralıklarında eşyanızı göndermek şansınız var öncelikle şunu izah etmek isterim ki biz Marsel olarak dünyanın bir çok yerine eşya göndermekteyiz ve yine bir çok ülkeye kara ve deniz yolunda başta olmak üzere seferlerimiz bulunmaktadır bundan dolayı firmamız sizin eşyalarınızı diğer kargo şirketlerine oranla daha uygun fiyatlarda göndermektedir…

Yurtdışına eşya nasıl gönderebilirim

Öncelikle yapmanız gerek en önemli şey firmamıza ulaşıp eşyanız hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir zaten bundan sonraki tüm önemli süreci şirketimiz tarafından yürütülmektedir, bize öncelikle internet sayfamızdan,telefon veya sadece bir mail atarak ulaşabilirsiniz, bundan sonraki adımlar hepsini firmamız tarafından yürütülmektedir, bir ekibimiz eşyanızı sizden teslim alıp İstanbul Tuzla’da bulunan merkez ofisimize getirdikten sonra gerekli yasal işlemler tamamlandıktan sonra sizin belirlediğiniz taşıma tipi ile istediğiniz adrese istediğiniz süre zarfı içerisinde teslim edilmektedir.

Yurtdışına eşya gönderme fiyatları

Dediğim gibi yurt dışına eşya göndermek maliyetli bir iştir çünkü uluslararası eşya taşıma işlemleri ve gümrük işlemleri yine eşyanın tip ve değerine göre beli gümrük ücret ve yasal süreç aşamalarından dolayı maliyet çıkartılıyor ayrıca eşyanın gönderilme biçimi,hacmi,ağırlığı ve sigorta değeri de dikkate alınarak fiyat hesaplamaları yapılıyor. Özel kargo şirketleri ile global olarak sadece eşya taşımacılığı yapan firmalar arasındaki fark işte buradan kaynaklanmaktadır, global eşya taşımacılığı yapan firmalar özel kargo şirketlerine oranla daha indirimli fiyat seçeneklerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır, sizde en uygun fiyatlarda en iyi hizmeti almak ve eşyanızın en hızlı şekilde istediğiniz yere gitmesini istiyorsanız Marsel İnternational Movers seçebilirsiniz, dünyanın bir çok ülkesine düzenli olarak seferlerimiz bulunmaktadır ayrıca bir çok Avrupa ülkesinde de merkez ofis ve depo alanlarımız bulunmaktadır, günümüzde Türkiye’de 4 Avrupa üzerinde bulunan beli başlı ülkelerde 14’de varan ve yine toplamda dünya üzerinde 32’ye varan Marsel’in bir çok merkez departmanı bulunmaktadır, size en iyi hizmeti sunmak için varız.

18 hakkında “Yurtdışına eşya göndermek” görüş

 1. Yaklaşık 8 m3 miktarında koli ve mutfak eşyam var Bulgaristan’a göndermek istiyorum, ortalama ne kadar bir fiyat tutar, teşekkürler..

 2. Merhaba! Benım ev esylarım var bunları azarbaycana gondermek ıstıyorum nasıl yapa bılırım ve ne kadar param cıkar

  1. Merhaba, Öncelikle firmamız ile mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz, gereken evrak ve bilgiler firmamız tarafından size iletilecektir, eşyanız hakkında yapılan araştırma sonucunda piyasa içerisinde size en uygun fiyat teklifleri sunulacaktır.

 3. selamlar,

  3 m3 kıyafet, mufak eşyası istanbul’dan düsseldorf ya da köln, haziran ayı içerisinde taşıma için fiyat alabilir miyim?
  Eşyaları aracımla ofise teslim edip almanyada teslim alabilirim, teslimat acil değil, uygun bir tarihte haziran temmuz içerisinde teslim alınabilir.

 4. Merhabalar, yaklaşık 10m³ dekor, kıyafet, vb şahsi eşyalarım var; Antalya ya da İstanbul’dan Karadağ’a yollamak istiyorum. Acelem yok, Aralık ayına kadar olabilir. Bir fiyat alabilir miyim?

 5. Merhabalar. Ben Portekize yaklaşık 20 kg civarında kıyafet göndermek istiyorum. Bir fiyat alabilir miyim?

  1. Marka (adidas,nike vb.) ürünlerin ek vergiler vardır ama kendi imal etmiş olduğunuz ve marka olmayan bir ürün ise gönderebiliriz. Portekiz m3 fiyatı 200€ m3 miktarı artıkça indirim yapabiliriz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 6. Merhaba ,istanbul sultangaziden almanya mannheim adresine- 3 koli ev ve mutfak eşyası olacak içinde.
  0.77 m3 x 3 =2,30 m3. fiyat ne olur.
  iyi çalışmalar..

 7. Merhaba, ben turkiyeden Fransaya koltuk takimi yollamak istiyorum bana fiyat verebilirmisiniz??
  Tesekkur ederim

 8. Merhaba rusya saint Petersburg çamaşır makinesi göndermek istiyorum. Fiyatı nedir? Ve kaç günde ulaşır

 9. Bir takim ev esyasi gondermek istiyorum Letonya/Jurmala’ya Camasir makinesi,bulasik makinesi baza ve yatak,buz dolabi, tv tahmini nekadar tutar acaba ?

 10. İzmir Bornova’dan Fransa eşyalarımı göndermek istiyorum, yurtdışına ev eşyası göndermek için gerekli evraklar nelerdir ayrıca fiyatlandırma hakkında bilgi alabilir miyim?

 11. Ankara’dan Fransa Marsilya çok odası ve bir koltuk takımı göndermek istiyorum. Fiyat ne kadar?

 12. Merhaba,
  Ben Kayseri’den Hollanda’ya, koltuk takımı, 2 kişilik bazali yatak, çamaşır makinesi/ocak/fırın/davlumbaz, yemek masası ve 6 sandalye. Ve küçük dolap göndermek istiyorum.
  Fiyat ne kadar olur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir