Hollanda’ya eşya gönderme

Hollanda’ya eşya gönderme için İnternet üzerinde yaptığımız aramada karşınızda yüzlerce seçenek çıkabilir,belki bu işle hiç uğraşmayan kişilerin oluşturmuş olduğu nakliye sayfaları ile karşılaşabilirsiniz, işte bu sebepten ötürü yurt dışına eşya gönderirken ev eşyamı ne ve nasıl şekilde göndereceğimi veya nasıl bir nakliye firması ile çalışmama gerektiği gibi soruları kafanızda belirlemeniz gerekiyor. İlk etapta kafanızda bir plan kurmanız, bizim size en büyük tavsiyemizdir. Eğer eşyanızı Hollanda’ya göndermek istiyorsanız veya dünyanın neresine olursa olsun hiç fark etmez, iyi bir taşınma süreci yaşamak için iyi bir nakliye firması seçmeniz sizin için çok yararlı olacak, ev eşyalarınızın paketlenmesi,ambalaj işlemleri,güvenliği için eşya sigortası,gümrük işlemleri kısaca taşınma süresi boyunca tüm sorumluluğu üstlenecek, bu işi yıllardan beri yapan,profesyonel ve bilindik bir nakliye firmasına ihtiyacınız var, Hollanda nakliye firmaları içerisinde size bu şekilde hizmet verecek firma; Marsel İnternational Movers  çünkü yıllardan beri bu sektörde en etkin şekilde hizmet sunan ve müşteri memnuniyetine önem veren sayılı firmalardan biridir, Marsel öteki yurt dışı taşımacılık hizmeti veren firmalardan ayıran özelliği; Avrupa’da ve yine bir kaç önemli ülkede hizmet veren kuruluş ve ofislerimiz bulunmasıdır. Fransa’da doğup tüm Avrupa ülkelerinde büyüyen bir global firmadır Marsel.

Türkiye’den Hollanda’ya Eşya Taşıma

Bir ülkeden başka bir ülkeye eşya göndermek zahmetli bir iştir, deneyim ve tecrübe bu iş için olmasa olmaz niceliktir. Marsel bu niceliklerin hepsine sahip bir kuruluştur. Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe uzun zaman beri hizmet verdiğinden ötürü, en iyi ve en modern şekilde eşyaların sorunsuz bir şekilde nasıl gönderileceğini iyi biliyor.

Marsel 2001 yıllından beri dünyanın bir çok yerine ülkelerden ülkelere eşya göndermektedir, bunların içerisinden birisi ise Hollanda’ya eşya gönderme, ulaşım araçlarımız en aktif seferlerimiz ise deniz yolu üzeri taşımacılıkla olmakla beraber, her türlü yol ve güzergah üzerinden Hollanda’ya seferlerimiz bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken şey firmamıza GSM veya e mail üzerinden ulaşıp bu konu hakkında şirketimizden hizmet talep etmelisiniz zaten sonraki tüm süreç firmamız tarafından yürütülmektedir, şirketimiz ilk olarak evinize gelip eşya hakkında detaylı bir araştırma yapmaktadır sonrasında ise eşyanız hakkında bir rapor oluşturmaktayız, bu rapor doğrultusunda eşyanızın taşınma süreci boyunca takip edilecek adımlar listelenip size en uygun fiyat teklifleri sunuyoruz, anlaşma yaptıktan sonra tüm sürecin sorumluluğu bize aittir, eşyanızın ambalajı, eşya sigortası, monta ve de montajı itina göstererek yapıyoruz ondan sonra eşyanızı Hollanda’ya istediğini taşınma türü ile gönderiyoruz. En son aşamada ise eşyanız Hollanda’daki şubemize ulaşıyor ve oradan da hiç zaman kaybetmeden eşyanızı size teslim ediyoruz, ekibimiz eşyanızın eski kurulum düzenini yeni evinizde de uygulamaktadır bu sayede yeni evinize daha hızlı bir şekilde edepte olabilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çoğu şirket ilk etapta sadece bir telefon görüşmesi ile müşterilerine fiyat teklifleri sunuyor ama bu profesyonel bir metot değil zaten sonraki durumlarda, eşyayı görmeden müşterilerine fiyat teklifi sunan şirketler müşterileri arasında problemler yaşandığını gördük, Marsel çoğu firmanın aksine fiyat teklifi vermeden önce eşyanız hakkında detaylı bir analiz yapar ve bu analiz sonucunda size fiyat teklifi sunar, böyle bir yol izlememizin nedeni uluslararası eşya taşıma işlemleri sıradan yurt içi eşya taşımacılığından daha zor ve daha farklı, fiyat hesaplamalarımızda; gideceği ülke,eşyanın sigorta değeri,eşyanın miktarı ve hacmi gibi nicelikler fiyat hesaplarken en dikkat edilen faktörlerdir, Hollanda’ya eşya taşıma fiyatları ise diğer Avrupa ülkelerine uyguladığımız fiyat hesaplama prosedürü geçerlidir, bu konuda daha fazla yardım almak için hemen bize ulaşın ve güvenle taşının.

2 hakkında “Hollanda’ya eşya gönderme” görüş

  1. Merhabalar, Istanbuldan Rotterdama 1+1 evin esyalarini tasitmak icin yaklasik ucret verebilir misiniz acaba? Internetten hesapladigim kadari ile yaklasik 14-15 m3 kadar esya var.

  2. Hollanda’dan Turkiye Edirne’ye eşya götürmek için nakliyat arıyorum mümkünse sizden bir Fiyat alabilirmiyim nasıl ve hangi koşullarda ve nekadar ev 4+1 Aşağı yukarı tırın 3/1 bölümü için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir