Türkiye’den Norveç’e Ev Taşımacılık

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşımacılık

Norveç son 10 yılın verilerine göre dünya üzerinde yaşam standartların en yüksek olduğu ülkelerden birisi olma özelliğine sahiptir, ekonomik,.sosyal,sağlık ve eğitim konusundan en gelişmiş ülkeler arasında olma özelliğinden dolayı insanların yaşamak için tercih etiği ülkeler arasında gelmektedir. Her yıl Türkiye’den ekonomik olarak iyi seviyede olan insanlar Norveç’e taşınmaktadır, bu taşınma akışı beraberinde global nakliye hizmeti veren şirketlere ihtiyaç duyulmasına neden oldu…

Piyasa üzerinde bu anlamda hizmet sunan çok sayıda şirket mevcut,bazıları pahalı bazılar ise ucuz nakliye hizmeti sunuyor tabi ki bu hizmet farkından ötürü, sunulan hizmetin kalitesi de farklılık göstermektedir sonuç olarak eğer eşyanız sizin için bir önem teşkil ediyorsa, eşyanızı kurumsal nakliye firmaları ile yurt dışına göndermeniz daha sağlıklı olacaktır. Marsel 2001 yıllından beri dünyanın bir çok yerine international movers hizmeti sunmakta ve müşterilerine sunmuş olduğu her hizmet sonrası onların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Türkiye’den Norveç’e Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ne kadar Norveç’in nüfusu kalabalık olmasa da dünya ticari olarak büyük payı bulunmaktadır, Norveç doğal kaynaklarını kendi gelişmiş endüstri kaynakları ile işleyip dünya pazarına sunan bir ülkedir, Norveç yer altı kaynakları bakımında zengin bir ülke ve kaynaklarını ham madde olarak satan bir ülke değil,kendi kaynaklarını işleyip, başta Avrupa olmak üzere bir çok ülkeye ihraç etmektedir.

Ülke soğuk iklim yapısına sahip olduğundan çoğu tarım ürün yetişmeyip, başka ülkelerden ithal etmektedir, Norveç deniz ürünleri ve başta somun balığı ihracatı bakımından dünya birincisidir.

Bu denli ithalat ve ihracat trafiği olan bir ülkede lojistik ağının gelişmesine neden olmaktadır, bu yüzden Türkiye’den Norveç’e ev eşyası taşıma fiyatları diğer ülkelere oranla daha indirimli olmaktadır ama yinede uluslararası eşya taşımacılık fiyatları hesaplanırken, kullanılan prosedür, Norveç’e eşya taşıma içinde geçerlidir.

Türkiye’den Norveç’e Eşya Nasıl  Gönderilir?

Öncelikle Norveç’e eşya göndermek için şirketimize başvurduysanız artık sürecin size düşen kısmını bitirmiş olduğunuz anlamına gelir çünkü Marsel, evinize gelip eşyanız hakkında detaylı bir rapor ortaya koyar ve eşyanızın miktarını ve sigorta değeri belirleyip size en uygun fiyat aralıklarını sunacaktır. Marsel ile sözleşme imzaladığınız andan sonraki tüm süreç artık bizim sorumluğumuz altına girmiş olacaktır, ekibimiz ev eşyalarınızı itinalı bir şekilde paketleyip hiç zaman kaybettirmeden Norveç’e göndermektedir, siz önceden belirlediğimiz süre içerisinde eşyanızı size ulaştırıyoruz. Sizde profesyonel ve sigortalı global bir taşımacılık deneyimi istiyorsanız hemen bize mail veya gsm ile ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir