Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat terimi bizim için önemlidir çünkü Almaya’da bir sürü göçmen Türk yaşamaktadır. 2018 Yıllı yapılan bir araştırmaya göre yaklaşık 1 milyon 500 bin Türk vatandaşı Almanya’da yaşamaktadır. ve bu soydaşlarımızın ülkemizde aile bağları bulunmakta hal böyle olunca Türkiye ile Almaya arası eşya taşımacılığı yoğun oluyor,artış gösteren bu nakliye ihtiyacı beraberinde güvenilir ve size özverili bir çalışma sergileyecek bir nakliye şirketine ihtiyaç duyulmasına neden oldu tabi sektörün içerisinde çok fazla firma bulunuyor, yalnız bu firmaların çoğu güvenilir de değil özelikle global taşımacılıkta güvenilir bir firma ile çalışmak çok önemlidir işte burada devreye Marsel nakliyat devreye giriyor, Fransa ve Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri dahil en seçkin ve köklü firması olan Marsel 2001 yıllından beri Türkiye’de de hizmet vermektedir ve yine en etkin hizmet verdiği güzergahlardan birisi ise Almanya’dır. Uluslararası alanda olmak üzere ev ve ofis taşımacılıkta öncü olan Marsel; ev eşyalarınızı Almanya’ya kara yoluyla aktif olarak ek olarak yine deniz ve hava yolunda beli periyot ve aralıklarda taşımacılık hizmetlerini sunuyor.

Türkiye'den Almanya'ya evden eve nakliyat fiyatları.

Türkiyeden Almanyaya Ev Taşımak

Almaya’ Avrupa ülkeleri arasında ekonomisi en gelişmiş ülkeler arasındadır özelikle ithalat ve ihracat açısından aktif bir ülkedir bu yüzden bu ülkedeki lojistik ağı diğer ülkelerdeki lojistik özeliklere oranla daha gelişmiştir bunun yaratığı etkiye bağlı olarak Türkiye’den Almanya’ya yönelik olan eşya taşımacılığı gelişmiştir, Marsel tüm dünyadaki sürdürdüğü prensipler Almanya için geçerlidir yine bu ülkedeki bazı Alman şirketleri ortak çalışma sürdürmektedir bu sayede eşyalarınız daha hızlı bir şeklide teslim edilmektedir. Hizmet politikamız Avrupa prensiplerine uygun bir şekilde sürdürüyoruz yine aynı şeklide gümrük işlemelerimiz de bu kurallar çerçevesinde işliyor. Kurumsal olan yapımızdan dolayı Uluslararası kanunlar ve gümrük işlemlerimiz çok hızlı bir şeklide sürdürüyoruz. Türkiyeden Almanyaya Ev Taşıma işlemleri bizim için çok basittir çünkü yıllardan beri bu sektörde hizmet vermekteyiz, bünyemiz altındaki personelde yine yıllardan beri bu sektörde hizmet vermiş deneyimli ve kafiyeli kişilerden oluşmaktadır, Marsel bu yüzden dünya çapında en çok bilinen ve tanın firması oldu yine bunu sosyal medya platformlarındaki Marsel nakliyat hakkında yapılan olumlu yorumlarda görebilirsiniz.

Almanya Zati Eşya Taşımacılığı

İstanbul Tuzla, Kocaeli Gebze, Bursa, Ankara ve Almanya Bremen’de merkezlerimiz bulunmaktadır. Sizde hiç bir gümrük vergisi ödemeden taşınmak istiyorsanız ev eşyalarınızı zati eşya kapsamında taşımanız gerekmektedir, Almanya zati ev eşyası taşıma kapsamında herhangi bir gümrük ücreti ödemeden taşınabilirsiniz. Firmamız tüm eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar paketleyip Almanya’da yeni evinize kadar taşıyıp eski düzen nasılsa yeni evinizde aynı düzeni sağlamanızı yardımcı olmaktadır. Tüm taşıma sürecini müşteri memnuniyetini göz önüne alarak sürdürmekteyiz, ev eşyalarınızın taşınma sırasında olası zararlara karşı değerine göre bir taşınma sigortası ile güvence altına alıyoruz ayrıca Türkiye veya Almanya’nın hangi şehrine olursa olsun 15 gün içinde eşyanızı size ulaştırma garantisini tarafımızca size veriyoruz.

Almanya eşya gönderme.

Almanya Eşya Nasıl Gönderilir?

 1. Almanya ev eşyalarını zati olarak göndermeniz için kesinlikle oturum izniniz olması gerekmektedir buna bağlı olarak konsolosluk veya Almanya göç idaresi üzerinden bir yerleşim belgesi almanız gerekiyor.
 2.  Gerekli evrak ve düzenlemeleri yaptıktan sonra sizin adınıza gümrük ve yasal işlemleri yapacak tüm ev eşyalarınızı paketli ve sigortalı bir şekilde taşıyacak uluslararası evden eve nakliyat firması bulmanız sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamanızın en önemli aşamasıdır.
 3. Nakliye şirketi yeni bir sevkıyat düzenleyene kadar belli bir süre ev eşyalarınızı depolarına bekletip, gümrük mevzuatlar tamamladıktan sonra ev eşyalarınız size doğru yolla çıkar.

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir çok diğer makalemizde yine belirtiğimiz gibi Uluslararası nakliyat fiyatları beli bir yönerge üzerinde işlenmektedir ve sadece eşyanın miktarı veya gideceği ülke nakliye fiyatının belirlenmesine yetmiyor, yurt içi eşya taşımacılığından farklı olarak firmamızın eşya hakkında detaylı bir araştırma yapması en sağlıklı yoldur. Biz Marsel Global taşımacılık şirketi olarak bunu diğer rakip firmalara da tavsiye ediyoruz çünkü tek bir telefon görüşmesi fiyat teklifi vermek mantık bir yol değildir zaten bu gibi sorunları daha sonra yaşayan müşterileri biz gördük, nakliye şirketi ile müşteri arasında yaşanan ikici pazarlıklar gibi… Sizde bu tür sorunlar yaşamak istemiyorsanız kurumsal bir şirket ile çalışın ve eşyanızı en sağlıklı yollar ile gönderi. Almanya’ya eşya taşımacılık fiyatları hesaplanırken eşyanın hacim ve boyutuna,gideceği süre, eşyanın istenilen gönderme türüne ve eşyanın piyasadaki sigorta değerine göre hesaplanıyor, zaten bu tür genel işlemleri firmamızın her müşterisine anlaşma veya fiyat teklifi vermeden önce sunduğu ücretsiz ekspertiz servisi ile yerine getiriliyor. Marsel Almanya’nın tüm bölgelerine her türlü taşıma yöntemine dahil olarak (kara,deniz ve hava) eşyanızı Almanya’nın her  şehrine taşımaktadır.

Almanya’nın Şehirleri

 • Berlin
 • Münih
 • Köln
 • Hamburg
 • Bremen Bremen
 • Essen
 • Dortmund
 • Düsseldorf
 • Stuttgart
 • Frankfurt
 • Dresden
 • Bielefeld
 • Bonn
 • Leipzig
 • Hannover
 • Nürnberg
 • Bochum
 • Wuppertal

26 hakkında “Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat” görüş

 1. Merhaba, 2+1 ev eşyamı Almanya Frankfurt da taşımak istiyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 2. Merhaba,

  İstanbul Ümraniyeden, Almanya Duisburg şehrine aşağıda listelediğim eşyaların taşınmasını istiyorum. Fiyat konusunda bilgi rica ediyorum.
  1-L koltuk Takımı
  2-Ranza (2 katlı)
  3-4 kapılı giysi dolabı
  4-Çift kişilik baza başlık
  6-Çamaşır makinasi
  7-Buzdolabı
  9-TV ünitesi ve Tv
  10-Gümüşlük
  11-Ankastre fırın
  12-Bebek Beşiği (büyüyen Beşik)
  13-4/5 koli ev eşyası

  1. Fiyat ve uluslararası zati eşya ile ilgili gereken bilgi mail adresinize iletilmiştir.

 3. Merhaba, 3+1 ev eşyamı İzmir Karşıyaka dan Almanya Berlin e taşımak istiyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 4. Iyi günler,

  ben Istanbul’dan Karlsruhe’ye ev tasimak istiyorum. Icerigi koltuk, mobilya takimi, ufak beyaz esya, mutfak arac gerecleri, kiyafetler vs. olacaktir. Icerigi tir dorsesi icerisinde yaklasik 15-16 metreküp (2x2x4 metre) yer kaplayacaktir diye tahmin ediyorum. Vergiler, gümrük masraflari vesaire dahil toplam nakliye masrafi ne kadar olacaktir?

  Not.: Esyalari evlilik yoluyla Almanya’ya soktugum icin AB icerisinde gümrük vergisinden muaf olacagim.

 5. Istanbul dan Münich sehrine ev esyasi ve kisisel esya tasinacak yaklasik 25 metreküp fiyat bilgisi alabilirmiyim. Ev esyasi sifir ambalajinda olacak.

 6. Merhaba,
  Istanbul Atasehir’den Berlin’e Flatpack paketlenmis bir cocuk yatagi yollamak istiyoruz.
  Ebatlari 150 x80 cm
  Fiyat konusunda bilgilendirme yaparsaniz sevinirim.

 7. Merhaba, Istanbul’dan, Belçika Louvain-la-Neuve şehrine yaklaşık 20 m3 eşya taşımak istiyorum.
  istanbul’da ev 4. kat merdivenle taşınacak. Belçika’da ise zemin kat. Paketlenip yeni evde yerleştirilecek. Fiyat ve ne kadar sürede geleceği hakkında bilgi alabilir miyim?

 8. Önümüzdeki ay İstanbul’dan Almanya Münih eşya göndermek istiyorum yaklaşık 15 m3 yakın bir ev eşyam var. Paketleme, gümrük ve eve kurulum dahil bir fiyat teklifi istiyorum.

 9. Almanya eşya taşınma hizmetine ihtiyacımız olduğunda en büyük sorunumuz eşyalarımızı nasıl götüreceğimiz düşüncesiydi günlerce gözüme uyku girmedi am hiç dert edilecek bir konu değilmiş. Marsel nakliyat eşyalarımız özen göstererek taşıdılar, tüm eşyalarımı en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlik göstererek ambalajlıyorlar, sigortalı bir şekilde nakliyesini yaptılar ayrıca yeni evimize getirdiklerinde eski düzenimizi neyse aynı şekilden kurdular. Evimiz hala Türkiye’yede gibi hissediyorum. Bütün çevreme ve akrabalarıma Marsel nakliyat tavsiye ettim sizlerde gönül rahatlığı ile kendilerine ev eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

 10. Ben Almanya’da NATO komutanlığına verildim, göre icabı Almanya ailemle birlikte taşınmam gerekiyordu çok sayıda ev eşyam vardı ve bu kadar ev eşyası başka bir ülkeye nasıl taşıyacağım konusunda endişeliydim ama Marsel firması çok basit bir şekilde ve büyük hassasiyet göstererek çok kısa zaman dilimin Almanya zati eşya taşımacılığı kapsamında taşıdılar. Bursan tüm Marsel ekibine ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 11. Almanya evden eve nakliyat firmaları arasında özelikle Almanya ev taşıma konusunda en iyi hizmeti sunacak bir firma kesinlikle her keze tavsiye ediyorum, çalışanları gerçekten işini hakkıyla yapıyor.

 12. İstanbul’dan Almanya Köln bir oturma grubu göndermek istiyorum, bayramdan önce eşyalarımın ulaşması gerekiyor en geç ne zaman ulaştırabilirsiniz ve fiyat ne kadar olur?

 13. İstanbul Almanya evden eve nakliyat hizmeti aldım, söylenildiği gibi eşyam 10 gün içerisinde eksiksiz ve hiç bir kırık olmadan bana ulaştı. Teşekkürler…

 14. İzmir’den Almanya Münih yaklaşık 20 metreküp ev eşyası gönderdim ve hiç problem yaşamadan teslim aldık. Bu süreçte sürekli bilgilendirildim çok profesyonel bir taşınma deneyimi yaşadık bununla ilgili her zaman sizi tavsiye edeceğim.

 15. Taşımadan çok memnun kaldım, tüm kolileri açtım ve tek kırık tek kayıp yok. Firma çalışanları gerçekten işini özenli ve ciddiyet göstererek yapıyorlar tüm paketleme işini kendileri ilgilendiler herkese tavsiye ederim.

 16. Marsel nakliyat her konuda destek veren hizmetlerinden çok memnun kaldık. Eşyaların ambalajlanması konusunda çok özenliydiler. Ayrıca eşyalarımız Almanya’daki evimize sapasağlam geldi. Şirkete gümrük işlemleri konusundaki yardımları için de teşekkür ederiz.

 17. Güler yüzleriniz, paketleme tarzınız ve eşyalara zarar vermeden taşıma yaptığınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.. Almanya evden eve nakliyat için tavsiye edeceğim her yerde.. Bu şekilde devam etmeniz temennilerimle…

 18. Almanya en hızlı şekilde eşya göndermek istiyorsanız kesinlikle Marsel nakliyat firmasını gönül rahatlığıyla size tavsiye edebilirim, söyledikleri zamanda eşyalarınızı size ulaştırıyorlar.

 19. Alanya’dan Almanya Nümberg 2+1 ev eşyamı taşımak istiyorum, yaptığım hesaba göre 20-25 m3 eşyam mevcut. Almanya’da eve taşıma ve kurulum dahil fiyat teklifi ve bilgi rica ediyorum.

 20. İzmir Urla’dan Almanya Berlin’e bir salon takımı ve çocuk odası göndermek istiyorum. Kaç metreküp olduğunu bilmiyorum, fiyat teklifi ve taşınma için gereken şeyler hakkında bilgi verebilir misiniz?

 21. Eskişehir ve İstanbul Kartal’dan toplam 22 m3 ev ve çeyiz eşyası bu ay içinde taşımamız gerekiyor. Sigorta yapıyor musunuz? Fiyat teklifi ve genel olarak bilgi istiyorum.

 22. İstanbul’dan Almanya ev eşyaları nakliyesi için bilgi almak istiyorum. Metreküp fiyatını ne kadar? Gümrük işlemleri için neler yapmamız gerekiyor? Almanya eşyalarımızı ulaştırmanız ne kadar sürüyor?

 23. İşinin ehli kaliteli iş yapan işletme. Güvenilir ve kaliteli iş çıkarıyorlar. Tavsiye ederim güvenin adresi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir