Türkiyeden İngiltereye Evden Eve Nakliyat

Türkiye İngiltere Ev Taşıma

Türkiye Avrupa ülkelerine komşu bir ülkedir,ekonomik ve sosyal olarak yine bu Avrupa ülkeleri ile yakın ilişkileri bulunmaktadır, İngiltere Avrupa ülkeleri arasında merkez bir ülke konumunda olduğundan dolayı gerek ekonomik olsun gerek sosyal olarak ülkemiz ile yakın ilişkiler bulunmaktadır bu ilişkiler içerisinden birisi ise; Türkiyeden İngiltereye Evden Eve Nakliyat olmaktadır, insanlar iş gereği veya başka nedenler ötürü bu gibi hizmetlere ihtiyaç duyabilir işte Marsel nakliyat size bu konuda yardım etmek için bulunmaktadır, diğer global veya yurt içi nakliye şirketlerinden farklı olarak bambaşka bir hizmet politikası var, bu politikanın diğer firmalardan farkı kar etme amacından çok müşteriyi memnun etmektir çünkü çok iyi bildiğimiz bir şey var müşteri memnuniyeti daha sonra bize kazanç olarak dönmektedir.

Türkiyeden İngiltereye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye ile İngiltere arası yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetleri içerisinde İngiltere’ye olan aktif deniz  yolu üzeri taşımacılık sayesinde eşyalarınız içim fiyat hesaplanması yapılırken standart fiyat hesaplanmasında farklı olarak daha uygun fiyatlarda ev eşyalarınızı İngiltere’ye taşımaktayız. Eğer eşyalarınızın daha hızlı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız hava yolu ile eşyalarınızı İngiltere’ye gönderebiliriz fakat normal fiyat hesaplamasını uygulamaktayız.

Uluslararası eşya taşımacılıkta yurt içi eşya taşımacılığından farklı bir şekilde eşyanın değerine göre yapılan gümrük kesim ücretleri de bu fiyat hesaplamasını etkiliyor, eğer Türkiye’den İngiltere’ye eşya taşımacılık hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız dileğinize Marsel müşteri hizmetlerine bağlanıp bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

MARSEL Kurumsal Eşya Depolama

Sosyal medya ve sayfalarımızda görebileceğiniz gibi depolarımız modern ve global lojistik depo yapı ve standartlarına uygun niteliklerine sahiptir, Türkiye’nin en büyük modern,güvenli ve büyük 2. deposuna sahibiz, dünya çapında Çin,Fransa ve Norveç’ yine bu tarz ve yapılara sahip depolarımız bulunmaktadır. Nakliye hizmetinde ne kadar en popüler ve en çok tercih edilen şirketi olduğumuz gibi depolama konusunda da bir o kadar öndeyiz ve bu alanda müşterilerimizi A sınıf kaliteden hizmet sunmaktayız.

İngiltere Hakkında Kısa Bilgi

1.Bath 2.Birmingham 3.Bradford 4.Brighton  5.Hove  6.Bristol  7.Cambridge  8.Canterbury  9.Carlisle 10.Chelmsford  11.Chester  12.Chichester 13.Coventry  14.Derby 15.Durham  16.Ely  17Exeter  18.Gloucester 19.Hereford  20Hull  21.Lancaster 25.Leeds  26.Leicester  27Lichfield  28Lincoln  29.Liverpool  30.Londra 31.Manchester  32.Newcastle upon Tyne  33.Norwich  34.Nottingham  35.Oxford 36.Peterboroug  37.Plymouth  38.Portsmouth  39.Preston 40.Ripon  41.St Albans  42Salford  43Salisbury  44.Sheffield 45.Southampton 46.Stoke-on-Trent  47.Sunderland  48.Truro  49.Wakefield  50.Wells  51.Westminster 52.Winchester  53.Wolverhampton  54.Worcester ve 55.York  şehirleri vardır, en önemli şehir Londra’dır ve İngiltere’nin başkentidir,nüfusun çoğunluğu orada yaşamaktadır yine ülkenin sosyal,ekonomik ve merkezidir, Marsel ev eşyalarınızı İngiltere’nin her şehrine hızlı bir şeklide teslimat uygulamaktadır.

2 hakkında “Türkiyeden İngiltereye Evden Eve Nakliyat” görüş

  1. Öncelikle bütün Marsel çalışanlarına çok teşekkür ederim . Daha öncede yurt dışı nakliye şirketleri ile eşyalarımı taşımama rağmen en memnun kaldığım firmasınız . Güvenilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarımı emanet edebileceğim tek firma kesinlikle çok memnun olduğumu belirtmek istedim . İyi çalışmalar

    1. Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz Dilan Hanım. Uluslararası evden eve nakliyat konusunda daima size hizmet sunmak için hazırız,diğer tüm müşterilerimize de Türkiye’den İngiltere’ye ev eşyası taşıma konusunda hızlı teslimat garantisi ve uygun fiyat aralıklarında hizmet sunacağımızdan emin olabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir