Danimarka’ya Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Danimarka ev eşyası taşımak için bir nakliye firması araştırdığınızda karşınız yüzlerce seçenek ve yüzlerce fiyat teklifi veren firma çıkacaktır. Size sunulan fiyat teklifleri birbirinden çok farklılık gösterecektir. Lakin bilmeniz gereken şey Danimarka’ya zati eşya taşıma hizmeti sunan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez geriye kalan şirketler veya şirket görünüşündeki web sayfalar komisyoncu, acente veya korsan yapıdaki kuruluşlardır.

Marsel, uluslararası nakliyat hizmeti sunarken hiç bir acente veya aracı kullanmaz bizzat kendi depolarımız ve araçlarımızla hizmet sunmaktayız. Avrupa ülkelerine Almanya Bremen merkezli şubemizden Türkiye’de ise Kocaeli Gebze, Bursa ve Ankara merkezli olup Türkiye’nin her yerinden başta Danimarka olmak üzere dünyanın her yerine kurumsal ve sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Dünya üzerinde yaşam standartları ve ekonomik olanaklarının yüksek olmasından ötürü çok sayıda bireyin ailesiyle birlikte taşınmayı düşündüğü ülkelerden birisidir. İş davetiyesi, vatandaşlık durumu veya farklı nedenlerden oturma iznine sahipseniz sizde çok uygun fiyat aralıklarında çoğu ev eşyanızı Türkiye’den Danimarka’ya taşıyabilirsiniz. Danimarka’da yeni veya ikinci el ev eşyaları çok pahalı olduğu için Türkiye’de mevcut ev eşyalarınızı hiç bir gümrük vergisi ödemen zati eşya kapsamında taşıma fırsatınız var.

Danimarka Kuzey Avrupa’da bulunan bir İskandinavya ülkesidir. 443 Ada, 5 idari bölge ve 98 belediye ayrılmaktadır. Danimarka en büyük şehirleri Aarhus, Odense, Aalborg, Esbjerg, Randers, Horsens, Vejle, Roskilde ve başkenti Kopenhag’tır. Marsel Nakliyat olarak Danimarka’nın her yerine eşyalarınızı kapınıza kadar istediğiniz zaman aralığında ulaştırma garantisi veriyoruz.

Danimarka EŞYa Nasıl Gönderilir?

Danimarka taşınacak eşyanın cinsine göre tercih edilecek yol farlılık göstermektedir. Eğer araba ve ağır metal ürünler göndermeyi düşünüyorsanız bunun için deniz yolu tercih edilir ama Danimarka ev taşımak istiyorsanız en uygun fiyat aralıklarında ve en hızlı şekilde göndermenin alternatif yolu kara yoludur çünkü deniz yolu taşımacılığında liman randevuları, gümrük izinlerinin alınması ve bunun gibi benzer işlemlerin süresi eşyanın adrese ulaşma sürecine kadar geçen süre 40 günü bulabiliyor ama kara yolu üzerinde eşyanın belirilen adrese ulaşması sadece 6 günü buluyor.

Danimarka’ya ev eşyası gönderilirken Almanya güzergahı kullanılır ve her hafta Türkiye’den Danimarka sabit bir şekilde sevkıyatları bulunmaktır. Sizde en kısa sürede ve uygun fiyatlarda ev eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıttırmak istiyorsanız doğru adres Marsel nakliyat. Tüm ev eşyalarınız tarafımızca paketlenip aynı şekilde Danimarka’daki evinize kadar taşınıp gereken tüm monta işlemleri yapılır.

Oturma yada çalışma iznine sahipseniz sizden hiç bir yasal zorluk çekmeden hiç bir gümrük vergisi ödemeden çok kolay bir şekilde eşyalarınızı Danimarka taşıyabilirsiniz yapmanız gereken tek şey bu süreçte size yardımcı olacak uluslararası nakliye firması bulmak. Sizin adınıza gümrük dahil gereken tüm resmi işleri yürütecek ve size sağlıklı bir taşınma deneyim yaşatacak bir firmayla taşınmak bu süreçte sizin için en önemli adımdır.

Danimarka ev taşımak.

DANİMARKA EV TAŞIMA FİYATLARI

Türkiye’den Danimarka ev eşyası nakliye hesaplanırken bir çok durum göz önüne alınır. Eşyanın Türkiye’de teslim alınacağı yer, Danimarka’da teslim edileceği şehir, eşyanın sigorta değeri, teslim edilmesi gereken zaman aralığı ve eşyanın metreküp miktarına göre fiyat değişiyor. Ayrıca müşteri tarafından talep edilen ek hizmetlerde fiyat hesaplanırken göz önüne alınan bir durumdur ama kara yolu taşımacılığı ve başta Avrupa ülkeleri olunca fiyatlar daha uygundur çünkü gidiş ve dönüş olmak üzere yoğun bir lojistik talebi bulunmaktadır.

Danimarka Nakliye Fiyatları Ne Kadardır?

Türkiye’den Danimarka’ya gidecek aracın, gideceği güzergaha göre fiyat hesaplanmaktadır. Türkiye İstanbul’dan Danimarka Kopenhag arası tutacak fiyat metreküp bedeli 240 EURO olabiliyor. ( Metreküp miktarı bağlı olarak fiyatlar farklılık göstermektedir.) İnternet üzerinde firmalardan fiyat teklifi alırken birbirinden çok farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz, size sunula fiyat tekliflerinden bazıları şaşırtıcı derecede ucuz olabilir ama şunu belirtmek isterim firma tercihlerinizi sadece size sunulan fiyatlara göre karar vermeyin. Çok ucuz fiyat teklifi veren şirketlerin sonrasında müşterilerine çeşitli sorunlar yaşattığını şikayet sayfalarında okuyabilirsiniz. İstanbul’dan Kopenhag nakliye hizmeti almak istiyorsanız bunun ortalama bedeli 2800 EURO bulabiliyor. Bazı fiyat listelerimizden örnek verecek olursak;

  • İzmir Kopenhag 3100 EURO
  • İstanbul Vejle 2600 EURO
  • Ankara Aalborg 3800 EURO

Danimarka nakliye fiyatları.

Danimarka Ev Eşyası Taşımak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

  1. Danimarka eşya taşımak istiyorsanız ilk etapta yapmanız gereken şey ne kadar miktarda eşya göndermeyi düşündüğünüzü belirlemek ve bu eşyaların metreküp miktarını bulmaktır.
  2. Taşınacağınız ülkenin gümrük mevzuatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmelisiniz bunun için firmamızın gümrük müşavirliğinden yardım alabilirsiniz  ayrıca Danimarka’ya zati eşya taşımacılığı için gerekli evrakların listesini firmamızla iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.
  3. Yurt dışına ev eşyası gönderilirken göndermiş olduğunuz şeyin hacmi çok önemlidir çünkü fiyat çıkartılırken hacim yani metreküp miktarı göz önüne alınır bu yüzden elinizden gelene kadar eşyalarınızın hacmini küçültün.
  4. En son ve en önemli adımlardan biri mutlaka size sigortalı ve kurumsal hizmet sunabilecek, resmi işlemeleri sizin adınıza yürütebilecek bir firmayla çalışmanız  iyi bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır, eğer sırf size ucuz fiyat teklifi verdiği için tercih edeceğiniz bir nakliye şirketi seçerseniz taşınma sürecinde problemler yaşamanız olasıdır.

Başka bir ülkeye ev eşyalarınızı taşınmak düşünülenin aksine zor ve pahalı bir hizmet değildir sizde Danimarka evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyat aralıklarında hiç bir resmi işlemlerle uğraşmadan Marsel İnternational Movers aracılığıyla alabilirsiniz. Tüm eşyalarınızı paketleyip yeni evinizde eski evinizdeki düzen nasılsa aynı şekilde uygulayıp sigortalı bir şekilde taşıma hizmeti sunmaktayız.

2 hakkında “Danimarka’ya Ev Eşyası Taşıma” görüş

  1. Kopenhag’dan Konya’ya yaklaşık 5 metre küp ev eşyası var fiyat verebilir misiniz? Taşımanın acelesi yok ne zaman aracınız o bölgede olursa o zaman getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir