Dubai Eşya Taşıma

Global ve küçülen dünyamızda, artık taşınmak ve başka bir ülkede yaşamak olağan bir durum haline geldi bununla birlikte uluslararası arası nakliyede günümüzde çok kolay hale geldi. Olanakların bu şekilde artması ile birlikte bireyler veya aileler yurt dışında yaşamaya karar verdiğinde artık eşyaların arkalarında bırakmak zorunda değiller yada ucuz ucuza ikinci el fiyatına satmak durumunda kalmayacaklar. Dubai’de taşınmak isteyen ve yanlarında eşyalarını da götürmek isteyenler için  Dubai zati eşya taşıma hizmeti artık her kesin çok uygun fiyatlarda ve kaliteli bir şekilde alacağı bir hizmet haline geldi.

Dubai’ye Eşya Göndermek

Uluslararası eşya taşıma prosedürü her ülke için farklılık gösterebilir, hemen hemen her ülkede acentamız bulunmaktadır. İstediğiniz hizmet ve gerekli tüm yasal işlemler firmamız tarafından, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sorunsuzca halledilmektedir. İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir ve Bursa’da depolarımız mevcuttur istediğiniz zaman ve tarihte eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Mevcut depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedirler , ayrıca depolarımız eşya depolama standartları çerçevesinden olup hijyenik ve rutubette karşı tüm önlemler alınmıştır.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dubai dahil Marsel İnternational Movers olarak ev eşyası, ticari ürün ve otomobiliniz olsun taşınmasını gerçekleştirmekteyiz, söz konusu Dubai ev eşyası taşıma konusunda firmamız gümrükleme, paketleme ve eşyanızın depolanmasına kadar taşınma için her türlü hizmeti müşterilerine kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Dubai eşya taşıma sürecimiz deniz yolu gerçekleştirilmektedir ve 15 gün gibi kısa bir içerisinde eşyanızı kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Tüm taşınma süreci, gümrükleme ve yine gerekli tüm yasal prosedürü sizin vermiş olduğunuz vekaletname ile sizin adınıza biz kurumsal kimliğimiz ile hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Eşyanın transferi için sadece size ayrılmış özel konteynerlerle eşyanızı limana, limandan gümrük işlemleri yapılıp kapınıza kadar teslimatını ve tüm süreci firmamız yapmaktadır.

İstanbul Dubai evden eve nakliyat.

DUBAİ’YE EŞYA TAŞIMA FİYATLARI

Kara yolundan gidecek eşyalar genelikle birim başı m3 baz alınarak hesaplanır ama söz konusu deniz aşırı bir ülke için fiyat hesaplamasında genelikle gidecek ülkenin uzaklığı, alınan gümrük vergileri ve konteyner ebatları göz önüne alınarak fiyat teklifi sunulur ama eğer zati eşya dışında araba gönderecekseniz bu ülkeye gümrük vergilendirmesi fiyatları farlılık gösterilmektedir ama yinede taşınma prosedürü ve yasal süreçte fazla farklılıklar görülmemektedir. Konteyner tip ve çeşitleri şu şekildedir;

  • 20 DC ölçülerinde olan bir konteyner net olarak 30-33 m3 hacminde eşya ve ürün almaktadır.
  • 40 DC ölçülerinde olan bir konteyner net olarak 60-67 m3 hacminde eşya ve ürün almaktadır.

Bunun dışında ürünün ve malzemenin türüne göre farklı yapıda konteynerler mevcuttur ama zati eşya taşımacılığında genel olarak kabul görmüş konteyner çeşidi 20 ve 40 DC olan, minimum 30 maksimum 67 m3 hacminde eşyaları barındırabilecek kapasiteleri bulunmaktalar. Standart 2+1 bir ev eşyası düşündüğümüzde ve bu evin hacmini hesapladığımızda ortalama 25 ile 30 m3 hacmine eşdeğer olduğunu görecekseniz ve 3+1 ev içinde yaklaşık olarak 35 ile 45 hacminde bir eşya eşdeğerdir. Eğer sizde evinizde eşyaların hacmini kendiniz hesaplamak istiyorsanız Eşya Hacim Hesaplama uygulamamız üzerinden çok basit bir şekilde sizde kendi eşyalarınızın hacmini hesaplayabilirsiniz, çıkan sonuçların ortalama değer ve rakamlara eşit olduğuna emin olabilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise deniz aşırı ülkelere taşınmak için konteyner kiraladığınız da 20 DC kiraladığınız zaman bu konteyner sadece sizin adınıza olur, tüm kapasitesini kullanmaya hakkınız vardır. Uluslararası deniz ticareti ve taşımacılığında konteynerler sadece bir tüzel kişiliğe sahip şirket ve kişilere ait olabilir. Eğer bununla ilgili genel bilgi veya Dubai evden eve nakliyat fiyatları için fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dubai Ev Taşıma FİRMALARI

Türkiye lojistik bakımından oldukça pek çok seçeneğin mevcut olduğu bir ülke konumundadır ama yine İnternet üzerinde firma araştırması yaptığınızda karşınıza çıkan sonuçların hepsi size iyi bir hizmet vereceği anlamına gelmez. Örnek verecek olursak  İstanbul Dubai eşya taşıma için firma ararken veya firma tercihi yapacaksanız; firma hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz çünkü bazı firmalar müşterilere çeşitli sorunlar ve problemler yaratığını görmekteyiz. Bunu İnternet üzerindeki şikayet ve yorum sayfalarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursa olun adresinize kadar uzman ekibimizi gönderiyoruz ve eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar kendimiz paketlemesini yapıyoruz ve tüm taşınma sürecini tamamen biz yürütüyoruz siz hiç bir şeye elinizi sürmenize gerek bile kalmıyor, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurun ve gerisini bize bırakın.

Dubai eşya taşımacılık.

Marsel Dubai evden eve nakliyat firmaları arasında lider bir durumdadır, sektörde en çok tercih edilen firması olmamızın yanında aynı zaman uygun fiyatlarda ve müşteri memnuniyete önem vermekteyiz. Tüm müşteri taleplerini karşılayabilecek , bölgesel olarak bir çok iş ortağına sahip, taleplere hızlı cevap verebilen ve gerekli bilgi ve tecrübeye sahip global yapıda bir uluslararası bir nakliye şirketiyiz. Bize https://marselnakliyat.com sayfamızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir