Türkiye Belçika Ev Taşıma

Dünya üzerinde Türklerin en çok yaşadığı yer Avrupa ülkeleridir ve bu ülkeler içerinde Almanya’dan sonra Belçika gelmektedir. Belçika gerek sosyal imkanlar olsun gerek göçmenler için tanınmış olduğu ekonomik imkanlar olsun en çok göç edilen ülkeler arasındadır, bu neden söz konusu Türkiye’den Belçika ev taşıma olunca bir çok yasal işlemler ve prosedürler ortaya çıkmaktadır. Bu tür işlemleri sizin adınıza yapacak ve tüm taşıma işlemlerini en doğru şekilde sunacak bir nakliye firmasına ihtiyacınız var. Sektör içerisinde müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal bir firma tercih etmenizi tavsiye ederiz, Marsel Uluslararası evden eve nakliyat olarak yıllardan beri güvenle hizmet sunmaktayız.

Türkiye Belçika Evden Eve Nakliyat

Firmamız başta Avrupa olmak üzere dünyanı her yerine ev eşyası, araba veya ticari ürün olsun; her türlü taşıma yolları ile taşıma işlemini sunmaktadır. Söz konusu Belçika ev eşyası taşımak istiyorsanız firmamız size en uygun fiyat aralıklarında kaliteli bir hizmet sunacağından emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizim ile iletişim kurmak, müşteri hizmetlerimiz; yasal işlemleri, taşınma süreci ve tüm sorularınız için size yardımcı olmaktayız. Bizi tercih ettiğinizde firmamız eşyanızın M3 hesaplaması için isteğinize göre evinize bir ekspertiz servisi göndermektedir ve eşyanız hacmi hesaplanmaktadır. Sizde kendi eşyanızın hacmini yani M3 oranın hesaplamak istiyorsanız eşya hacim hesaplama sayfamızı ziyaret edebilir ve ortalama bir rakam elde edebilirsiniz çıkan sonuca göre firmamız size bir fiyat teklifi sunmaktadır.

Belçika Ev Taşıma Fiyatları

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum sektör içerisinde bir fiyat araştırması yaptığınızda göreceksiniz ki birbirinde çok farklı fiyat teklifleri alacaksınız; bazı firmalar şaşıracağınız kadar ucuz teklifler verecek bazıları ise olağanın dışında aşırı pahalı bir fiyat teklifi verecek. Ucuz fiyat veren firmalar bu rakamları sadece sizden işi almak için söylediklerini ve sonrasında ise problem yaratacağından emin olabilirsiniz, olağanın dışında pahalı fiyat veren şirketler ise sektör ile alakası olamayan ve işi bilmeyen sadece komisyon almak için oluşturulmuş İnternet sayfalarından öteye geçmiyor bu yüzden firma tercihi yaparken sadece fiyat üzerinde değil firma hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Fiyat hesaplanırken dikkat edilen unsurlar;

 • Eşyanız nereden alınıp nereye teslim edilecek.
 • Eşyanızın M3 miktarı ve eşyanın türüne göre ağırlığı.
 • Eşyanın türü.
 • Paketleme ve gümrük işlemleri.
 • İstenilen teslim süresi.
 • Taşınma sürecinde istenilen ek hizmetler.

Türkiye’den Belçika’ya nakliyat fiyatları hakkında tüm sorularınız için mail,canlı destek veya direk olarak telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz,eğer fiyat hakkında fazla bilgi edinmek istiyorsanız uluslararası evden eve nakliyat fiyatları adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3 hakkında “Türkiye Belçika Ev Taşıma” görüş

 1. Merhaba ben belçika Antalya ev eşyası taşımak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz, mail fiyat teklifi atabilirsiniz.

 2. Merhaba,
  Ankara’dan Belçika’ya Gent şehrine eşya yaşıma olacak. Fiyat almak istiyorum bana lütfen acıl bir donuş yaparmısınız

 3. Merhaba Marsel yetkilisi. Ben Belçika ev eşyası göndermek istiyorum, aşağı yukarı yaptığım ölçüme göre 16 m3 ev eşyası var. Eşyalarım İzmir’den alınması gerekiyor bu konuda bana fiyat teklifi göndermenizi rica ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir