Ukrayna Ev Eşyası Taşıma

Marsel nakliyat Avrupa, Balkan ülkeleri , Orta Doğu, Türk Cumhuriyetlerine, Rusya ve başta Ukrayna olmak üzere her türlü ticari ürün , oto taşıma ve özellikle zati eşya taşımacılığı konusunda olsun nakliye; profesyonel lojistik hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’den Ukrayna Evden Eve Nakliyat

Konu hakkında bilgi vermeden önce size Ukrayna nasıl bir ülke olduğunu ve temel özelliklerine değinmek istiyorum. Temelden Ukrayna bir Avrupa ülkesidir, idari yapısı olarak 25 tane bölgeden oluşmuştur. Kuzey ve doğu topraklarına komşu olan devlet Rusya’dır, Polonya, Macaristan ve Slovakya batı komşusudur, güneybatı topraklarında ise Moldova bulunmaktadır. Ukrayna en güncel 2017 nüfus sayımında 44 milyon olarak açıklanmıştır. Bu ülkenin en önemli özeliği ise dünyada en çok üniversite mezunu veren 4. ülkedir, eğitim seviyesi ve okur oranlık seviyesi de oldukça yüksektir bu yüzden gerek yabacı öğrenciler başta Türk öğrencilerininde olmak üzere pek çok ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kültürel, mimari ve sosyal hayat olarak da oldukça güzel bir ülkedir. Avrupa ülkelerine kıyasen daha ucuz hayat şartlarınında olması da bu ülkeyi çekici yapan bir diğer konu, eğer tasarruflu bir bireyseniz sadece 250-300 dolar gibi bir rakam ile hayatınızı sürdürebilirsiniz. Bu ve bu nedenlerden ötürü her yıl ülkemizden Ukrayna binlerce kişi taşınmaktadır; eğitim, turistik amaçlı veya evilik gibi bir sürü nedenden ötürü Ukrayna göç etmektedir. Bu yoğunluktan ötürü beraberinde bir taşınma sorunu doğurmaktadır, çoğu kişiye veya müşteriye göre yurt dışına eşyalarını taşıma büyük bir zorluk maliyetli bir işlem olduğunu düşünmekteler ama eğer işinizi kolaylaştıracak ve tüm taşınma süreci boyunca yanınızda olacak global ve kurumsal bir firma seçerseniz çok uygun fiyatlarda hiç bir resmi işleme takılmadan çok basit bir şekilde dünyanın her yerine taşınabilirsiniz. İşte tüm taşınma sürecisinde gerek gümrük gerek itinayla eşya paketleme işlemleri olsun Marsel Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinizdedir.

Ukrayna ev eşyası taşıma.

Ukrayna Ev Eşyası Taşıma

Ukrayna taşınmak oldukça basit, çoğu Avrupa ülkelerinde olduğu gibi aranan ilk şart bu ülkede oturma izninizin olup olmadığı ve bir kaç yasal işlemler ile çok basit bir şekilde ev eşyalarınızı geride bırakmayıp Ukrayna dahil Avrupa’nın her ülke ve şehrine gönderebilirsiniz. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız, yapmanız tek gereken bizimle iletişim kurmak; mail, telefon veya sayfamız üzerinde bulunan canlı sohbet ile bizi ulaşmanız yeterlidir. Marsel olarak sizin yerinize tüm resmi işlemler gümrük dahil kurumsal kimliğimiz ile yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyip hızlı bir şekilde karadan veya deniz yolu ile size maksimum 15 gün gibi bir süre içerisinde kapınıza teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

1, “Ukrayna Ev Eşyası Taşıma” hakkında görüş bildirdi

  1. Ukrayna ya geri dunecem ev eşyalarimi nasil gönderebilirim yada tahmini Mukachevo ya gidecek eşyalar ne kadar ücret çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir