Uluslararası eşya taşıma

Uluslararası eşya taşıma konusunda Marsel sektörün lider ve en prestijli firması olmakla beraber diğer firmalardan farklı olarak global çapta hizmet sunabilen bir firmadır. Uluslararası evden eve nakliyat denilince Avrupa dahil başta Türkiye ve Almaya’da akla gelen ilk şirkettir.

Sektördeki firmalar hakkında küçük bir araştırma yaptığınızda çoğu şirketin birbirinden farklı olarak müşterilerinden çeşitli şikayetler aldıklarını göreceksiniz ama Marsel İnternational Movers hakkında bir araştırma yaptığınızda müşterilerimizin bizim hakkımızda memnuniyetlerini ifade eden övgü dolu yorumlar ile karşılaşacaksınız. 20 yılla aşkın tecrübe ve kurumsal yapısı sayesinde öbür firmalardan farklı olarak sunmuş olduğu hizmet tamamen kurumsal bir şekilde işlemektedir. Her nitelikte taşıma yolları ile dünyanın her yerine ev eşyalarını hızlı ve ekonomik şekilde gönderiyoruz.

Uluslararası eşya taşıma .

Uluslararası ev taşıma, bir ülkeden başka bir ülkeye taşınacak olan bir evin tüm eşyalarını taşımak için yapılan bir hizmettir. Bu hizmet, uluslararası nakliye şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Uluslararası ev taşıma süreci genellikle şu adımları içerir:

 1. Eşyaların paketlenmesi: Eşyalar özenle paketlenir ve etiketlenir.
 2. Taşıma planlaması: Taşıma şirketi, eşyaların hangi yöntemle taşınacağına karar verir. Bu, havayolu, denizyolu veya karayolu taşımacılığı olabilir.
 3. Nakliye: Eşyalar, seçilen nakliye yöntemiyle taşınır.
 4. Gümrük işlemleri: Eşyaların uluslararası sınırları geçerken gümrük işlemleri yapılması gerekebilir.
 5. Teslimat: Eşyalar, varış ülkesinde belirtilen adrese teslim edilir.

Avrupa’ya Ev Taşıma

Yurt dışına taşınmak çok zor ve pahalı değil ama bu tercih yaptığınız firmaya göre farklılık göstermektedir, bazı korsan ve komisyoncu sayfalar ile çalıştığınızda beraberinde hem maddi hemde manevi olarak bir sürü sorun ve stresle karşılaşabilirsiniz. İnternet dünyasında ve sektörde yüzlerce firma web sayfa bulunmaktadır, bunlar içerisinde en doğru ve kurumsal şirketti tercih etmek sağlıklı bir taşınmanın ilk ve en önemli adımıdır. Marsel 1997 Avrupa ve 2001 yıllından beri Türkiye’de Uluslararası nakliye hizmeti sunmaktadır, Avrupa’nın her ülkesine kara,deniz ve hava dahil olmak üzere en ekonomik ve sigortalı bir şekilde profesyonel bir taşınma deneyimi sunan Marsel eşyalarınızı özel bir şekilde paketlemesini yapmaktadır ve tüm yasal prosedür gümrük dahil olmak üzere Marsel tarafından tarafından yapılmaktadır.

Marsel nakliyatın profesyonel ekibi sizin istemiş olduğunuz taşınma tarihinde evinize gelip eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar özenli bir şekilde paketleme ve gerekli montaj işlemlerini yapmaktadır ardından İstanbul Tuzla veya Kocaeli Gebze’deki depomuzda belirlemiş olduğumuz beli bir süre zarfında bekletilip gerekli yasal işlemler tamamlandıktan sonra herhangi bir gümrük işlemine takılmadan belirtmiş olduğunuz adrese sevk işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Taşınma Önce Yapılması Gerekenler
 1. Önceliğiniz maddi değeri biraz daha yüksek ve taşınacağınız yeni yerde en çok ihtiyaç duyacağınız eşyayı taşımak olsun. Eşyalarınızı daha az ihtiyaç duyup daha çok ihtiyaç duyacağınız eşyalar şekilde ikiye ayırın ve bu iş için ayırmış olduğunuz bütçeye göre sıralayan bu şekilde hem daha ekonomik hemde sadece ihtiyaç duyacağınızı taşımış olursunuz.
 2. Nakliye firmaları mobilya,beyaz eşya ve bu tür büyük eşyaların paketlemesini kendi yapar, size düşen kısım ise kişisel ve ıvır zıvır türü eşyaların paketlemesini taşınma öncesi paketlemesini yapın.
 3. Herhangi bir firma ile taşınmadan önce eşyanızın m3 hesaplamasını yapın bu şekilde fiyat teklifi alırken daha sağlıklı fiyat teklifi almış olursunuz ayırca eşyanız kaplayacağı alan hakkında bir ön bilgiye sahip olmuş olacaksınız, eşyanızın m3 hesaplamasını yapmak istiyorsanız Hacim Hesaplama sayfamızı ziyaret edip size sunmuş olduğumuz hesaplama programı ile çok basit bir şekilde m3 hesaplamasını yapabilirsiniz.
 4. Taşınma öncesi bir nakliye firması seçmeden önce uluslararası zati eşya taşımacılığı hakkında bir ön bilgi edinin, gereken belgeler ve yasal işlemler için İnternet veya global nakliye firmalara danışabilirsiniz.Marsel Uluslararası evden eve nakliyat.

5 hakkında “Uluslararası eşya taşıma” görüş

 1. Merhaba… ben şubat ayında İstanbul’dan Almanya berline 28 m3 ev eşyasını taşımak istiyorum. Konu hakkinda yardımcı olursanız sevinirim.
  Teşekkürler…

 2. günaydın calı hayvan taşıma ile ilgili navlun alacaktım ttiflisden-zahoya aylık 18 tır yıllık sözleşme yapılacak

 3. Merhaba nisan ayı içerisinde Trabzondan Almanyanın Herne kentine yaklaşık 20m3 esya getirmek istiyorum fiyat almak istiyorum

 4. Marsel Nakliyat ile 8 ay önce eşyalarımızı depoladık ev eşyalarımızı Brüksel’deki adresimize teslim edildi en ufak bir hasar yoktu eşyalarımız da tertemiz sorunsuz bir şekilde ulaştı. Her şey önceden bize söyledikleri şekilde oldu çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir