Amerika Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Türkiye’de mobilya ve ev eşyaları gerek kalitesi ile gerek fiyat olarak çoğu ülkeden daha avantajlı ayrıca Türkiye’den Amerika ev eşyası taşıma bu düşündüğünüz gibi zor ve çok maliyetli bir durum değil sadece yapmanız gereken bu süreçte doğru bir firmayı tercih etmek.

Türkiye’deki vatandaşlar Avrupa ülkelerinde sonra ikinci olarak en çok taşındığı ülke takibi de Amerika Birleşik Devletleri, her yıl bir sürü insan bir çok bilindik nedenlerden dolayı Amerika’ya taşınmaktalar.

Bu nedenler genellikle eğitim, iş, çeşitli olanaklar veya sosyal sebeplerden dolayı olabilir. ABD yaşama olanağı yakaladığınız zaman kendiniz veya belki tüm ailenizi de yanınıza alarak  taşınmayı düşünüyorsunuz ama tüm ev eşyalarınızı nasıl götüreceksiniz, acaba çok maliyetli olur mu? Bu tür soruları kendinize soracaksınız.

TÜRKİYE’DEN AMERİKA Ev Eşyası Nasıl Gönderilir?

Amerika ev eşyası taşımanın düşündüğünüz gibi zor ve maliyetli bir yanı yok, firma olarak sizden istediğimiz şart oturma izninizin olması. Taşınmak için gerekli şart ve koşullara sahipseniz geriye kalan tüm süreci biz Marsel Uluslararası Nakliyat olarak sizin adınıza yerine getirmekteyiz. Türkiye’den Amerika’ya eşya göndermek için bizimle iletişime geçtiğiniz anda biz zaten size taşınma hakkında gereken tüm bilgiyi ve sürecin gidişatını genel olarak size aktarmaktayız.

Deniz aşırı ülkelere taşınırken fiyat hesaplamaları ve taşınma koşulları biraz farklılık göstermektedir. Örnek verecek olursak Avrupa ülkelerine taşımacılıkta eşyanın hacmine göre fiyatlandırma yapılırken deniz aşırı ülkelere taşınacağınız zaman fiyatlandırmada müşterinin istediği konteyner ebatları esas alınır.

Eşya taşıma için iki tür konteyner türü vardır; eğer 2+1 ev eşyanız varsa size 20 dc ölçülerinde bir konteyner yeterlidir çünkü 2+1 ev eşyası ortalama 25 ile 30 m3 arası bir eşya çıkmaktadır ve 20 dc ölçülerinde bir konteyner yeterlidir. İkinci tür konteyner 40 dc ölçülerindedir ve yaklaşık olarak 60 m3 hacminde ev eşyasını almaktadır, bu tarz konteyner kiralamanın avantajı ise eğer birbirini tanıyan iki aile veya birey; anlaşarak ev eşyalarını tek konteyner ile daha ucuz fiyatta götürebilirler çünkü konteyner kiralanırken tek bir tüzel kişiliğe sahip birisi adına kiralanabilir.

Amerika nakliye.

Deniz aşırı bir ülke olan Amerika taşınmak için uluslararası evden eve nakliyat firmaları ile taşınabilirsiniz bu şekilde hem tüm yasal işlemleri , taşınma sigortası, eşyanın paketlemesi, gümrük ve yine bir çok işi uluslararası nakliye firmalarına yükleyebilirsiniz. Bizde global çapta bir firma olarak sizin adınıza gümrük, liman işlemleri, eşyanın paketlemesi ve taşınmasını profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Sektör içerisinde en çok tercih edilen firma olmanın yanında aynı zamanda müşteri memnuniyetine verdiğimi önemi İnternet üzerinde almış olduğumuz övgü dolu yorumlar ile kanıtlıyoruz.

AMERİKA’YA Eşya Taşıma FİYATLARI

Sektörde fiyat araştırma yaptığınızda birbirinden çok farklı fiyat teklifleri alacaksınız bazıları çok pahalı fiyatlar verecekler bazıları ortalama rakamlar verecekler bazıları da şaşırtılacak seviyede ucuz teklifler verecekler. Bunun asıl nedeni İnternet dünyasında özellikle bu sektördeki web sayfalarının çoğu bu işi gerçekten yapmıyorlar yani görünüşte nakliye firmaları gibi gözükseler de çoğu korsan veya komisyoncu yapıdalar bu yüzden firma seçerken çok titiz davranmalısınız.

Çok ucuz olduğu için o firmayı tercih etmeniz ilerde ki süreçte cebinizde daha çok para çıkmanıza neden olabilir ve yine beraberinde başınızı ağrıtacak bir çok problemlerle karşılaşabilirsiniz, bunun örnekleri İnternet üzerindeki şikayet sayfalarında okuyabilirsiniz. Ucuz fiyat teklifi veren, müşteriler ile güzel konuşan ve göz boyayan web sayfası sizi yanıltmasın, firma tercihinizi şirket hakkında yapılan olumlu veya olumsuz yorumlar göre yapın ayrıca firmanın size sunacağı referansları dikkate almanızda fayda var.

 

Konteyner DC TipiAmerika Konteyner Taşıma Fiyatları
20 DC4500 $
40 DC7200 $
60 DC10800 $

 

Deniz aşırı ülkeler taşımacılıkta firmalar fiyat hesaplamalarında eşyanın hacmini fazla dikkate alınmaz genellikle eşyanın taşıması için kullanılacağı konteyner ölçeği dikkate alınır zaten çoğu firma 5m3 altında taşıma yapmazlar. Türkiye’den Amerika’ya eşya taşıma fiyatları hesaplanırken dikkate alınan diğer bir önemli nicelikler;

 • Liman ücretleri.
 • Eşya için yapılacak genel taşıma sigorta değeri.
 • Eşyanın nereden alınıp nereye teslim edileceği.
 • Müşteri eşyanın eve taşınması ve tekrar kurulum isteyip istememesi.
 • İstenen ek hizmetler.

AMERİKA’YA Taşınma Şartları

Son zamanlarda Amerika’da yaşamak ve taşınma şartları oldukça ağırlaştırıldı. Amerika’da bir ev kiralamak isterseniz, sizden çalıştığınıza dair maaş bordrosu isteyeceklerdir iş başvurusu yaptığınız zamanda sizden kalacağınız bir yeriniz olup olmadığınıza dikkat ederler ve ev adresi isterler, böyle çelişkili bir durum var ve bunu genellikle göçmelere yapmaktalar. Anlayacağınız Amerika’da yaşayabilmek için sadece çalışma ve oturma izni yeterli değildir.

Yüksek lisans, evlilik, green card veya Amerika’da 500 bin dolarlık bir iş kurduğunuzda oturma izni alabiliyorsunuz. Oturma izni aldığınızda ve taşınmaya karar verdiğinizde ev eşyalarınızı da taşıyabilirsiniz çünkü Amerika’da ev eşyası fiyatları oldukça yüksek, basit bir hesap yaptığınızda göreceksiniz eşyaları orada almak taşıma maliyetinin çok daha üstündedir.

Hem kalite bakımından, manevi ve maddi değeri olarak eşyalarınızı Amerika zati eşya taşımacılığı kapsamında göndermek daha avantajlı. Oturma izni aldığınızda ev eşyalarınızın Amerika taşıma zorluğu yoktur, Amerika’ya eşya taşıma kural ve şartlar bakımından diğer ülkeler ile benzerlik göstermektedir. İstenen belgeler genel olarak aynıdır, istenen belgeler;

 • Amerika’da oturma izni belgesi
 • Taşınma için vekaletname.
 • Taşınma nedeniniz kanıtlayacak belgeler.( Evlilik,iş veya okul)
 • Pasaport ve vatandaşlık durumu.
 • Geçiminizi nasıl sağlayacağınıza dair maddi kaynakları kanıtlayan belgeler.

Amerika taşıma şartları.

Yıllardan beri bu sektörde hizmet veren firmamız zati ev eşyası veya Amerika araba taşımacılığı olsun sigortalı ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bununla ilgili merak ettiğiniz sorular, görüş veya önerileriniz varsa aşağıda yorum bölümünde yapabilirsiniz, hızlı bir şekilde cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Fiyat teklifi almak istiyorsanız sayfamızdaki mevcut iletişim bilgileri veya mail adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

AMERİKA Konteyner Taşıma FİYATLARI

Fiyat konusunda ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz veya aşağıda yorum bölümüne yorum yaparsanız mail üzerinden size fiyat teklifi gönderebiliriz. Fiyat tekliflerimiz tüm kalemleri dahil ederek veriyoruz bunun içinde konteyner ölçeği, gidecek limana ve transit sürelerini de göz önüne alıyoruz.

Mesafenin uzak olması nedeni ile taşıma işlemleri, eşyanın gemilere aktarılması, liman işlemeleri ayrıca eşyanın belirtilen adres teslim edilmesi ile birlikte 30-45 gün gibi bir süreyi bulabiliyor. Bu süreler Amerika’da gideceği limana göre farklılık göstermektedir, aşağıda Türkiye’den yolla çıkacak bir geminin Amerika’daki herhangi bir limana transit geçiş süresi verilmiştir.

Konteyner taşımacılığı hakkında bilgi almak için: Yurtdışına Konteyner Gönderme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’den Amerika Ev Eşyaların Ulaşması Ne Kadar Sürüyor?
Amerika Limanları Ve Ulaşım Süreleri
BALTIMORE, MD Limanı 38 Gün
BIRMINGHAM, AL Limanı 41 Gün
BOSTON, MA Limanı 38 Gün
CHARLESTON, SC Limanı 38 Gün
CHARLOTTE, NC Limanı 41 Gün
CHICAGO, IL Limanı 40 Gün
CLEVELAND, OH Limanı 40 Gün
DENVER, CO Limanı 55 Gün
DETROIT, MI Limanı 42 Gün
HOUSTON, TX Limanı 41 Gün
JACKSONVILLE, FL Limanı 42 Gün
KANSAS CITY, MO Limanı 45 Gün
LAS VEGAS, NV Limanı 54 Gün
LOUISVILLE, KY Limanı 44 Gün
LOS ANGELES, CA Limanı 51 Gün
MIAMI, FL Limanı 44 gün
NEW ORLEANS, LA Limanı 48 Gün
NEW YORK, NY Limanı 32 Gün
NORFOLK, VA Limanı 41 Gün
OAKLAND, CA Limanı 53 Gün
PHILADELPHIA, PA Limanı 38 Gün
PORTLAND, OR Limanı 56 Gün
RICHMOND, VA Limanı 43 Gün
SAN FRANCISCO, CA Limanı 53 Gün
SAVANNAH, GA Limanı 41 Gün
SEATTLE, WA Limanı 56 Gün
WASHINGTON, D.C. Limanı 38 Gün
ATLANTA, GA Limanı 44 gün

Belirtmiş olduğumuz süreler ortalama değerler olmakla beraber, hareketi kısıtlayacak herhangi olumsuz bir hava koşulları göz ardı ederek sunulmuştur. Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat sözleşmemizde belirmiş olduğumuz tarih aralıklarında eşyalarınızı teslim etme garantisini veriyoruz.

16 hakkında “Amerika Ev Eşyası Taşıma Fiyatları” görüş

 1. 2+1 evimizi İstanbul A.hisarı Göksu Evlerinden Amerika, Florida 33458’e Temmuz 2020’de taşımak istiyoruz, kapıdan kapıya toplam teklif vermenizi rica ederim.
  Saygılarımla
  Vedat Matalon

 2. Merhaba,
  İzmir’den Austin’e (78756) ev eşyası getirtmek istiyorum. Hepsi yeni olup mağazadan paketlenmiş halde gelecek. 20’lik ve 40’lık konteyner için fiyat alabilir miyim? Evin içinde taşıma ya da kurulum olmayacak. Sadece paketli mobilyalar testim edilecek. Bu eşyaları mağazadan size direk gönderebiliriz ya da bir yerde toplayıp size teslim edebiliriz. Detaylı bilgi alabilirsem sevinirim.

 3. Sancak Tepe’den Houston Texasa 3 oda 1 salon evimi taşımak istiyorum . Beyaz eşya olarak yalnızca2 adet TV var. Fiyat alabilir miyim? Teşekkürler

  Saygılarımla

  Kaan ATEŞ

 4. Amerika’dan Türkiye’ye gönderilmesi gereken bir ev içi kondisyon bisikleti var, bu konuyla ilgili bana bir dönüş yaparsanız çok sevinirim..

 5. Amerika konteyner ve zati eşya taşımacılığı hakkında bilgi ve fiyat teklifi müşterilerimizin mail adreslerine iletilmiştir.

 6. İstanbul Avrupa yakasından Miami’ye 2+1 ev eşyası için fiyat teklifi alabilir miyim?

 7. Merhaba,
  Bursa’dan Houstan’a 3 oda bir salon olan evimizin eşyaları için fiyat alabilir miyim?
  Teşekkürler
  Eren Gözaydın

 8. İstanbul’dan New jersey ev eşyası getirtmek istiyorum. Hepsi yeni olup mağazadan paketlenmiş halde gelecek. 20’lik ve 40’lık konteyner için fiyat alabilir miyim? Evin içinde taşıma ya da kurulum olmayacak. Sadece paketli mobilyalar testim edilecek. Bu eşyaları mağazadan size direk gönderebiliriz ya da bir yerde toplayıp size teslim edebiliriz. Detaylı bilgi alabilirsem sevinirim.

 9. Merhaba, İstanbul’dan Indiana-Fishers icin 20 ‘lik ve 40’lik konteyner için fiyat teklifi alabilir miyim?
  Teşekkürler.

 10. Merhaba,
  Virginia’da yaşıyorum. Ankara, Denizli, Eskişehir ve İstanbul’dan eşya getirmek istiyoruz. Fiyat teklifi alabilir miyim? Teşekkürler

 11. Merhabalar,
  İstanbul’da kullanmış olduğum bazı şahsi eşyalarımı 1 palet içerisinde toplayıp (ortalama 1 euro palet ölçülerinde 200-300 kg civarında) Amerika Houston’a getirmek istiyorum. İstanbul’da teslim etmeyi organize edebilirim, Houstan’dan da kendim alabilirim. İstanbul’da bu 1 palet eşyaya fatura da kestirebilirim gerekirse.
  Bu şekilde yardımcı olabilirseniz bize maliyeti ne kadar olur acaba ? Cevabınızı beklerim

 12. Merhaba kolay gelsin.
  Çocuklar işlerini ayarlayıp yıl sonunda ABD’ye taşınmak istiyor. 2 Yatak odası, 4 kanepe, çalışma masası, 8 tane uzun cam vitrin, 10 valiz 10 hali yorgan ve giysi harçları.
  Filim cd si bir koli oyun figürleri 3 koli 1orta sehpa ufak mutfak eşyası 3 koli bu ara0da bıçak seti mutfak malzemesi gider mi? Bize ne kadarlık bir konteyner lazım ve fiyat nedir? Paketlenmesi biz mi yapıyoruz siz mi?

 13. Amerika Philadelphia’dan Ankara’ya tahminen bir palet, kitap ve giyecek, göndereceğiz. Philadelphia’dan adresten alıp, Ankara’da adrese teslim fiyat verebilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir