Polonya Ev Eşyası Taşıma

Avrupa Birliği üyesi ülkeler içerisinde yaşam maliyeti açısından en ucuz ülkelerden birisidir. Bu nedenle Avrupa’da yaşamayı düşünen çoğu insan ekonomik olarak Polonya’da alternatif bir seçenek olarak görmekteler, özellikle başka bir ülkede yaşamaya karar vermenin çok basit ve olağan bir durum haline gelmesiyle birlikte  Türkiye’den Polonya ev eş eşyası taşıma hizmeti bir ihtiyaç haline geldi. Bir orta Avrupa ülkesi olan Polonya gerek uluslararası alanda bir çok öğrenciye ev sahipliği yapması gerek çoğu Avrupa ülkesine kıyasla ekonomik olarak ucuz olması ve tarihi yapısı nedeniyle başta Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinde kısa veya uzun süreli insanları yaşamak için tercih ettiği ülkelerin başında gelir.

Polonya eşya taşıma.

Polonya Evden Eve Nakliyat

Polonya’nın güneyinde Slovakya, Çek Cumhuriyeti, kuzeyde Rusya, Litvanya, doğuda Polonya ve batısında Almanya bulunmaktadır. Baltık denizinde kıyıdaştır ayrıca yüz ölçümü olarak dünyanın en büyük 36. ülkesi olma özelliğine sahiptir. Türkiye’den Polonya kara yolu lojistik ağı genellikle ticaret hacmin yüksek olmasından ötürü Almanya üzerinden gerçekleşir. Bir çok Avrupa ülkesine kıyasla ticaret hacmin düşük olması bu ülkeye doğrudan nakliye talebinin daha az olmasına neden olmaktadır bu yüzden genellikle Polonya talep edilen nakliye hizmeti aktarmalı veya Almanya üzerinden gerçekleşmektedir.

Türkiye’den Polonya evden eve taşımacılık hizmeti sunan şirket sayısı bir elin parmağını geçmez ama internet dünyasında firma tercihi için araştırma yaptığınızda yüzlerce seçenek çıkacaktır bu yüzden bu tür bir hizmet almadan önce sektör içerisinde en doğru tercihi yapmak oldukça önemlidir çünkü kurumsal ve sigortalı bir taşımacılık firmasıyla taşındığınız zaman süreci daha sağlıklı atlamış olacaksınız. Eşyaların güvenle taşınması, sigorta işlemleri, gümrük mevzuatları, paketleme ve iç nakliye gibi bir çok hizmeti uluslararası evden eve nakliyat firmaları bir arada sunmaktadır.

İnternet üzerinde hizmet alan bir çok müşteri bir ürün veya nakliye benzeri bir hizmet satın aldığı zaman genellikle tercih edeceği firmayı, vaat etmiş olduğu  hizmetin kalitesine göre değil vermiş olduğu fiyat teklifine göre belirlemektedir. En uygun fiyat aralıklarında hizmet almak her bireyin en doğal hakkıdır ama sektör içerisinden rakiplerinden çok büyük fiyat farklarıyla fiyat veren şirketleri sorgulamak gerek çünkü bazı korsan şirketler sadece işi almak için sektörün çok altında fiyat teklifleri kasıtlı olarak vermekteler sonraki süreçte bir çok bahane ve problemler yaratarak anlaşmış oldukları rakamların kat ve kat üstüne çıkmaktalar.

Polonya nakliyat.

Polonya Ev Eşyası Gönderme

Marsel Nakliyat şirketi olarak kendi sektöründe kurumsal ve profesyonel elaman kadromuzla faaliyetlerimizi başta Avrupa olmak üzere Polonya ve dünyanın bir çok yerinde etkin bir şekilde sürdürmekteyiz. Beklentinizin çok üzerinde hizmet sunmak için birinci sınıf taşımacılık hizmeti sunan şirketimizle ile iletişime geçerek sizde evinizde önemsediğiniz ev eşyalarınızı Türkiye’den Polonya gönderebilirsiniz. Avrupa ülkeleri arasında bugünlerde yaşamak için en çok tercih edilen Polonya, Türk vatandaşları tarafından oldukça çok rağbet gören ülkeler arasındadır. Polonya’ya ev nakliyesi süreci Marsel İnternational Movers modern lojistik ve hizmet ağı ile oldukça etkin hale gelmiştir. İşinin ehli elaman kadromuzla kurumsal ve sigortalı taşımacılık sektöründe dinamik ve Avrupa standartlarında hizmet garantisi veriyoruz.

Polonya Eşya Nasıl Gönderebilirim?

  1. İlk aşamada yapılması gereken kesinlikle göndermek isteğiniz eşyaların listesini oluşturmak ve göndermeyi düşündüğünüz eşyanın metreküp miktarını hesaplanmalısınız. Çünkü Türkiye’den Polonya nakliye firmaları fiyat teklifi verirken metreküp birim başı fiyatlandırma yapar ve Polonya 10 m3 altında taşıma hizmeti genellikle verilmez, eşyalarınızın metreküpünü öğrenmek için firmamızda ücretsiz keşif ekibi talep edebilirisiniz yada Eşya Hacim Hesaplama sayfamızdaki web uygulamasını kullanarak kendinizde eşyanız hakkında ortalama bir metreküp bilgisi edinebilirsiniz.
  2. Sürecin en önemli aşaması taşınma hizmeti almak için tercih edeceğiniz firmanın kalitesi ve güvenirliğidir. Sorunsuz, zamanında teslim ve ekonomik olarak taşınmak için kurumsal bir şirketle çalışmanız gerekmektedir, başta İnternet dünyasında onlarca Polonya ev eşyası taşıyan şirket sayfasıyla karşılaşabilirsiniz ama bu işi laikiyle yapan şirket sayısı oldukça sayılı. Bundan ötürü yapacağınız tercihlerde oldukça araştırma yapmanızı, tercih edeceğiniz firmadan referans ve C3 yetki sertifikasının olup olmadığını mutlaka sorgulayın.
  3. Taşınma önce mutlaka yurtdışına taşınmak için gerekli evraklar nelerdir? Diye ön bilgi almanızı ve bu dokümanları anlaşmış olduğunuz firmayla koordineli bir şekilde temin etmelisiniz sonraki aşamada eşyanızı ne zaman teslim edeceğiniz, ne zaman ne teslim alacağınızı ve tüm taşınma süreci boyunca yol haritanızı planlamalısınız çünkü ülkeler arası taşımalarında gümrükleme sırasında eşyanızda çıkabilecek bir problem veya evraklarınız konusunda herhangi bir eksiklik beraberinde bir çok sorun oluşmasına neden olacaktır.

Polonya eşya gönderme.

Polonya Nakliye Fiyatları

Mevcut sektör içerisinde Türkiye’den Polonya taşımacılık fiyatları konusunda şirketler arasında ne yazı ki tutarsızlık gözlemlenmektedir. Böyle bir durumda da siz değerli müşterilerimizin hangi şirkete güvenip eşyalarınızı nakledeceğiniz sorunu meydana gelmektedir. İşte bu etapta uygun fiyat aralıklarında ve müşteri memnuniyeti garantisi vaat eden iş politikasıyla sektör içerisindeki en çok tercih edilen firma olarak hizmetinizdeyiz.

En uygun fiyatlarda taşınmak her müşterinin en doğal hakkıdır ama sektör içerisindeki siz en ucuz fiyat teklifi veren hatta rakiplerine oranla uçurum denilebilecek farklarla fiyat veren şirketleri değerlendirecekseniz hatta firma tercihiniz size sunulan en ucuz fiyat teklifine göre yapacaksanız şunu hatırlatmak isterim başta İnternet dünyasında bu tür fiyat teklifleri bazı korsan firmalar tarafından müşterilere kasıtlı verilmektedir, sırf sizden işi almak için sektörün çok çok altında fiyat seçenekleri sunar ama taşınma sürecinin devamında size sunulan ucuz fiyattın arkasında durmazlar hatta size bu taşımanın maliyetini çeşitli bahanelerle sektörün üstünde fahiş fiyatlara çıkarttırabiliyorlar.

Polonya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışı zati eşya taşımacılığında fiyat hesaplanırken göndermek isteğiniz eşyanın adeti veya ağırlığı dikkate alınmaz eşyanın hacmi, bir diğer terimle metreküp alanı hesaplanarak fiyatlandırma yapılır. Birim başı metreküp üzerinde fiyat hesaplanırken ayrıca eşyanın paketlenmesi, sigorta değeri ve metreküp (m3) miktarına bağlı olarak birim başı fiyat verilir. Türkiye’den Polonya ev eşyası nakliye fiyatları 2021 piyasasında ortalama 180 Euro civarlarındadır. Polonya nakliye fiyat listemizden metreküp birim başı fiyatları örnek verecek olursak:

  • İstanbul Varşova 170 Euro.
  • İstanbul Kraków 190 Euro.
  • Ankara Poznan 160 Euro.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir